Portfolio

Správa sociálních sítí

Mám zkušenosti se správou sociálních sítí v oblasti gastronomie, cestovního ruchu, fashion, food i osobních profilů veřejně známých osobností. Mezi mé stálé klienty patří například oblíbený pražský espresso bar coffee room, populární donut shop, vinohradská kavárna coffee corner bakery, letenský cafe hrnek, prodejna vymazlených jogurtů Můj jogurt nebo síť prodejen Waf Waf. Lépe než slova ale v tomto případě fungují fotky (to ode mě uslyšíte často).

Produktové focení

Kromě obsahu pro sociální sítě a jejich celkové správě se věnuji také produktovému focení a flatlay. A to zejména pro potřeby eshopů, webů, ale také různých magazínů. Zkušenosti mám s focením fashion produktů, beauty produktů, ale také jídla a jeho celkovým food stylingem. Focení je možné jak v ateliéru, tak kdekoliv v terénu. Záleží na podmínkách a požadavcích klienta.

Focení vás

Fotka.. Ten pravý moment, vzpomínka na něco hezkého, která vás na to dané místo přenese i za dalších dvacet let. Focení můžete milovat i nenávidět, ale nostalgické chvilky jednou za čas přijdou na každého. Chtěli byste si nechat udělat hezké fotky? Fotím jednotlivce, páry, rodiny, fashion fotky, lifestyle fotky. Záleží pouze na naší domluvě.

%d blogerům se to líbí: